• Укр/Рус/Eng

Відбулося чергове засідання 17 президії районної ради

У минулу п’ятницю в залі засідань будинку рад відбулося чергове засідання 17 президії районної ради. Відкрив і вів засідання голова районної ради Сергій Сундуков.

У роботі президії взяли участь секретар міської ради Андрій Плєшкань, сільські голови, начальники управлінь і відділів   райдержадміністрації, керівники установ, підприємств та представники засобів масової інформації.

На засіданні було заслухано питання про стан підготовки об’єктів соціальної сфери та житлово-комунального господарства району до роботи в осінньо-зимовий період 2017-2018 років. По даному питанню доповідали завідувач сектора містобудування, архітектури житлово-комунального господарства та будівництва райдержадміністрації Олександр Ткаченко, начальник відділу культури райдержадміністрації Людмила Марченко, головний лікар Кам’янської центральної районної лікарні Костянтин Тамко, начальник відділу освіти райдержадміністрації Іван Глагола і директор Кам’янського комунального підприємства теплових мереж Олександр Темний. Члени президії районної ради дане питання ретельно обговорили та внесли свої зауваження та пропозиції.

   

Також були розглянуті питання про хід виконання рішення районної ради від 29.12.2003р. № 12-8 «Про районну програму розвитку водопровідно-каналізаційного господарства до 2020 року» та про хід виконання рішення районної ради від 11.05.2016р. № 7-8/VІІ «Про затвердження Програми розвитку туризму в Кам`янському районі на 2016-2020 роки».

Останнім питанням 17 президії розглянуто порядок денний та проекти рішень 24 сесії районної ради VІІ скликання. Під час обговорення депутати висловили свої пропозиції та зауваження, які були враховані виконавчим апаратом районної ради. До порядку денного сесії було запропоновано внести додатково питання про звернення депутатів районної ради щодо недоцільності створення Національного парку «Холоднтй Яр» на території Кам’янського району.

По закінченню голова районної ради Сергій Олександрович підбив підсумки роботи президії.

  • Переглядів: 101