• Укр/Рус/Eng

Відзначили День Державного Прапора України та відкриття оновленої районної Дошки пошани «Гордість Кам’янщини»

Напередодні Дня Незалежності вся країна відзначає свято вшанування одного з трьох символів нашої держави – Державного Прапора України. Тож біля Дошки пошани зібралися керівництво району, гості та жителі району на урочисту церемонію офіційного підняття Державного Прапора України та відкриття оновленої районної Дошки пошани «Гордість Кам’янщини». Цього року Дошка пошани вмістила світлини представників різних професій та колективів, які зробили вагомий внесок у розвиток району.

З вітальним словом виступив голова районної ради Сергій Олександрович Сундуков, який зазначив, що окрасою не лише Кам’янщини, а й всієї України є наші люди, ті, які звеличують наш район, роблять конкретні справи для того, щоб будувати міцну європейську країну, розбудовувати наш край.

Висловив щиру подяку хліборобам, робітникам та підприємцям, вчителям та медикам, митцям та громадськості. Загалом усім, хто своєю працею і розумом втілює ідеї і принципи державності на виробництві, в полі, у школі, стоїть на сторожі охорони здоров’я людини, її безпеки та захисту, чиєю працею множиться трудова слава нашого району. Побажав всім міцного здоров’я, творчої наснаги, трудових здобутків, родинного затишку та подальших звершень і здобутків в ім’я процвітаючої Кам’янщини і всієї України.

Голова районної ради Сергій Олександрович Сундуков, голова райдержадміністрації Богдан Миколайович Солошенко та міський голова Володимир Іванович Тірон всім представникам занесеним на районну Дошку пошани нагородили спільними Почесними Грамотами районної ради та районної державної адміністрації, вручили квіти та висловили свої найщиріші побажання нагородженим.

По закінченню урочистостей відбувся флеш-мобом «Ой у лузі калина» у виконанні педагогів дитячої музичної школи імені П.І.Чайковського.

 

  

 

  

  

 

 

 

  

 

  

 

  

  

  

 

  

 

  

 

  

  

  • Переглядів: 140