• Укр/Рус/Eng

Вітали з 100 – літнім ювілеєм!

Таких людей, як Марфа Тетьора, залишились одиниці. 20 січня Марфа Артемівна відзначила 100-літній ювілей. Все своє життя прожила у селі Лебедівка Кам`янського району. Цього дня у колі рідних та близьких людей, приймала слова привітань та побажання ще довгий час радувати своєю енергійністю та завзятістю оточуючих.

З визначною датою ювілярку завітали привітати голова районної ради Сергій Сундуков разом з помічником народного депутата Сергія Рудика – Лілією Шрамко.

Даруючи квіти та подарунки іменинниці , Сергій Олександрович, зокрема зазаначив: «Прийміть щирі вітання з цією визначною датою та глибоку шану й повагу Вашій мужності та самовідданій праці. Ви є яскравим прикладом для наслідування молодому поколінню, взірцем служіння народу та державі. Тож нехай ваша енергія і зріла мудрість ніколи не зраджують Вас, а тепло Вашої душі повертається людським добром і щастям. Бажаємо Вам міцного здоров’я, довголіття, благополуччя, уваги близьких людей. Дай Вам Бог прожити ще багато світлих днів та щасливих років».

Розчулена увагою присутніх, Марфа Артемівна щиро подякувала за подарунки та теплі слова, під час спілкування жінка залюбки розповідала гостям про свій життєвий шлях, про роботу, своїх дітей, ділилася секретами довголіття.

Ювілярка на своєму віку бачила  і пам`ятає голод 33 року, страшні будні Великої Вітчизняної війни, пережила голодні повоєнні роки.  Після війни очолювала тракторну бригаду в місцевому колгоспі. Марфа Артемівна має дві медалі «Ветеран праці». За своє довге життя разом з чоловіком виховали і виростили шестеро дітей. Указом Президента України, в 2011 році їй присвоєно почесне звання «Мати-героїня».

Отака вона наша землячка – зі світлою душею,  чистими  помислами, добрим серцем і сповненими людської доброти очима.

фото 1  фото 3

  • Переглядів: 59