• Укр/Рус/Eng

Засідання 35 сесії районної ради

В роботі сесії взяли участь голова райдержадміністрації Сергій Сундуков, начальники відділів і управлінь райдержадміністрації, керівники установ та організацій, міський та сільські голови, керівники правоохоронних органів, представники засобів масової інформації, помічник Народного депутата Рудика С.Я. Мартинюк Г.Г.
Заслухавши та обговоривши звіт начальника фінансового управління районної державної адміністрації про виконання районного бюджету за І півріччя 2015 року, депутати районної ради відмітили, що протягом звітного періоду районною державною адміністрацією, її управліннями та відділами проведена відповідна робота по виконанню бюджету. А також внесли зміни до районного бюджету.
Депутати районної ради затвердили ряд змін до районних програм, а саме: районної комплексної програми «Турбота» на 2014-2020 роки; програми функціонування Центру надання адміністративних послуг в Кам’янському районі на 2015-2016 роки; програми забезпечення правопорядку в Кам’янському районі на 2011-2015 роки.
Начальник відділу економічного розвитку і торгівлі райдержадміністрації доповіла про виконання програми економічного і соціального розвитку району за І півріччя 2015 року. При розгляді даного питання депутати рекомендували керівникам відділів та управлінь райдержадміністрації активізувати роботу щодо збільшення кількості створених нових робочих місць та ліквідації заборгованості із виплати заробітної плати, вжити заходів щодо нарощування обсягів сільськогосподарського та промислового виробництва, відновлення і розбудови інфраструктури району. На виконання відібраних проектів ЄС/ПРООН «Місцевий розвиток, орієнтований на громаду ІІІ» до цієї програми внесли відповідні зміни.
Заслухавши інформацію начальника відділу освіти райдержадміністрації щодо діяльності Кам’янського міжшкільного навчально-виробничого комбінату, удосконалення та упорядкування мережі бюджетних установ, економічного і раціонального використання бюджетних коштів відповідно до вимог постанови Кабінету Міністрів України № 65 від 01.03.2014 “Про економію державних коштів та недопущення витрат бюджету” депутати прийняли рішення про призупинення діяльності Кам’янського Міжшкільного навчально-виробничого комбінату. А також надали згоду на відкриття та збереження мережі класів з чисельністю учнів 3-4 особи в сільських загальноосвітніх школах району.
По закінченню сесії було заслухано інформацію голови постійної комісії з питань роботи господарського комплексу, обслуговування населення та розвитку і підтримки підприємництва в районі про результати роботи комісії районної ради з питань фінансово-господарської діяльності та відповідності діючого статуту редакції газети «Трудова слава». Комісія продовжує свою роботу.
Всі пропозиції та зауваження, висловленні депутатами районної ради під час обговорення, були враховані при прийнятті рішень.
28750924

54289462

  • Переглядів: 45