• Укр/Рус/Eng

Засідання президії районної ради

21 листопада 2014 року голова районної ради Сергій Морозов провів засідання 45 президії районної ради.
Члени президії заслухали інформацію головного спеціаліста сектору у справах сім’ї, молоді та спорту райдержадміністрації Володимира Ціперка про хід виконання рішення районної ради від 10.08.2012 р. № 11-4/VI «Про програму розвитку футболу в Кам’янському районі на 2012-2016 роки». Дане питання було досить активно обговорене та висловлено ряд зауважень і пропозицій щодо розвитку спорту в Кам’янському районі. Особливо було наголошено на залученні коштів, як з місцевих бюджетів, так і за рахунок спонсорської допомоги.
З метою підведення підсумків оздоровлення та відпочинку дітей під час оздоровчого періоду 2014 року завідувач сектору в справах сім’ї, молоді та спорту райдержадміністрації Ірина Коваленко доповіла про хід виконання рішення районної ради від 01.03.2013 р. № 15-7/VI «Про районну програму оздоровлення та відпочинку дітей і учнівської молоді на 2013-2015 роки». Депутати отримали вичерпну інформацію, яка їх цікавила та внесли свої пропозиції щодо оздоровлення і відпочинку дітей.
Заслухавши інформацію начальника Кам’янського районного управління юстиції Володимира Саганя про хід виконання рішення президії районної ради від 11.03.2011 р. № 3-8/VI «Про Програму правової освіти населення Кам’янського району Черкаської області на 2011-2015 роки», президія районної ради рекомендувала сприяти у проведенні правоосвітніх та правовиховних заходів спрямованих на створення необхідних умов для набуття широкими верствами населення правових знань і навичок у їх застосуванні, забезпечення доступу громадян до джерел правової інформації.
В обговоренні питань взяли участь Василенко Т.М., Тетьора Л.М., Лісовий А.А., Висоцький А.С.
По закінченню голова районної ради підбив підсумки роботи засідання президії.

Created with Nokia Smart Cam

Created with Nokia Smart Cam

  • Переглядів: 64