• Укр/Рус/Eng

Засідання президії районної ради

14 грудня  в залі засідань будинку рад голова районної ради Сергій Сундуков провів засідання 19 президії районної ради.

У роботі засідання взяли участь голова райдержадміністрації Богдан Солошенко, міський голова Володимир Тірон, секретар міської ради Андрій Плєшкань, сільські голови, начальники управлінь і відділів райдержадміністрації, керівники установ, підприємств та представники засобів масової інформації.

В ході контролю на засіданні було заслухано інформацію начальника відділу економічного розвитку і торгівлі райдержадміністрації про хід виконання рішення районної ради від 11.05.2016 № 7-2/VІІ «Про Стратегічний план розвитку Кам’янського району до 2020 року». Відзначивши позитивну динаміку у підвищені рівня доходів і заробітної плати населення, збільшені обсягів введеня в експлуатацію житла, обсягів капітальних інвестицій та розбудови соціальної та комунальної інфраструктури району члени президії інформацію взяли до відома.

Також було розглянуто порядок денний та проекти рішень 26 сесії районної ради VІІ скликання. Під час обговорення депутати висловили свої пропозиції та зауваження, які були враховані виконавчим апаратом районної ради та направлені до виконання розробникам проектів рішень.

По закінченню засідання голова районної ради Сергій Олександрович підбив підсумки роботи президії.

 

  • Переглядів: 155