• Укр/Рус/Eng

Засідання Ради регіонального розвитку Кам’янщини

27 березня, в залі центру культури та духовного розвитку (районний будинок культури) відбулося засідання Ради регіонального розвитку Кам’янського району, на якому були присутні керівники району, депутат обласної ради Віктор Володимирович Парамонов, голови об’єднаних територіальних громад району, члени Ради регіонального розвитку Кам’янського району, представники бізнесу, аграрного сектору, делегації від установ, підприємств та організацій району, представники засобів масової інформації, громадськість.

Це засідання стало важливою подією, адже головував на заході голова Черкаської обласної державної адміністрації Олександр Іванович Вельбівець.

Засідання відкрив голова районної державної адміністрації Богдан Миколайович Солошенко, який привітав усіх присутніх у залі та ознайомив з основною метою роботи районної Ради регіонального розвитку, якою є налагодження ефективної взаємодії державних органів з органами місцевого самоврядування у питаннях напрацювання оптимальної моделі розвитку місцевого самоврядування, територіальної організації влади, здійснення реформ у сфері децентралізації, управління регіональним розвитком та вирішення проблемних питань життєзабезпечення району.

До слова був запрошений голова обласної державної адміністрації Олександр Вельбівець, який з перших же слів запропонував аудиторії провести засідання Ради регіонального розвитку в новому, видозміненому форматі, із зворотнім зв’язком та в формі відкритого діалогу.

Олександр Іванович представив актуалізований варіант розвитку Черкаської області на 2019-2021 роки. Детально зупинився на більш масштабних об’єктах по кожній галузі окремо.

Виступ голови обласної державної адміністрації супроводжувався репліками та запитаннями з залу, на які Олександр Іванович давав вичерпні відповіді.

-Я стисло розповів Вам про частину проектів Плану розвитку Черкаського регіону на наступні три роки. За цей період ми плануємо реалізувати першочергові 733 проекти загальною вартістю 3,7 млрд грн. Так, ці проекти різні за своїми масштабами, проте ніяк не за значенням для людей.

Попереду у нас багато завдань, тому ми не маємо права зупинитися на півдорозі. Бо від реалізації проектів цього плану залежить добробут наших громадян та розвиток країни. Наша спільна місія – продовжити розпочаті реформи та довести їх до успішного завершення, побудувавши міцну українську державу, яка б стала комфортною домівкою для всіх нас і наших нащадків.

Так, буде не легко, більше скажу, буде дуже важко, та я не шукаю комфортних умов. Є бачення, є пропозиції, є умови, а головне — є бажання. Влада має згуртуватись та змінити хід речей на краще. Не все відразу, та головними принципами залишається – збереження здоров’я та життя громадян, всебічний розвиток, комфорт, а головне – забезпечення безпеки наших громадян, — в заключному слові зазначив голова обласної державної адміністрації Олександр Вельбівець.

Також Олександр Іванович подякував всім присутнім за небайдужість та активний діалог, в форматі якого і відбувся сьогоднішній захід, який пройшов, за словами голови обласної державної адміністрації «На одному диханні».

По закінченню Ради регіонального розвитку голова районної державної адміністрації Солошенко Богдан Миколайович також подякував за увагу всім присутнім в залі, і особливу подяку висловив Олександру Вельбівцю за всебічну підтримку та допомогу у реалізації проектів та задумів, які передбачені Стратегією розвитку Кам’янського району до 2021 року.

 

 

 

 

  • Переглядів: 48