• Укр/Рус/Eng

Збори громадян в селі Михайлівка

24 березня 2016 року в с. Михайлівка відбулися загальні збори громадян, на яких були присутні голова районної ради Сергій Сундуков, перший заступник голови райдержадміністрації Богдан Солошенко, начальник сектору Кам’янського відділення поліції Станіслав Бугаєвський, головний лікар Кам’янської центральної районної лікарні Костянтин Тамко, начальник відділу Держгеокадастру в Кам’янському районі Руслан Дорошко, заступник начальника управління Пенсійного фонду України в Кам’янському районі Тетяна Голованенко, головний інженер Кам’янського управління по експлуатації газового господарства Володимир Скринник.

OLYMPUS DIGITAL CAMERAЗгідно Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» сільський голова Василь Максименко прозвітував перед учасниками зборів про свою роботу, депутатського корпусу, виконкому, використання бюджетних коштів та наповнення бюджету. Висловив подяку депутатам районної ради Миколі Бурлаю, Борису Бурлаю та багатьом жителям села за велику допомогу в вирішенні багатьох важливих питань для добробуту селян. Жителі села досить активно обговорювали наявні проблеми на території населеного пункту, а саме: хвилювало питання ремонту доріг, благоустрою села, залишення в користуванні громади земельних ділянок та ставка, роботи газового господарства, питання щодо розміщення курятників на території сільської ради. Всі зауваження та пропозиції були враховані і взяті під особистий контроль сільського голови.

Про стан злочинності та правопорушень на території Михайлівської сільської ради прозвітувався начальник сектору Кам’янського відділу поліції  Станіслав Бугаєвський.

Виступаючи перед громадою голова районної ради Сергій Сундуков надав відповіді на поставленні громадянами запитання і наголосив, що поліпшення стану справ на селі залежить не тільки від виконавчого комітету та депутатів сільської ради, а й від активної діяльності всіх жителів села.

Відповідно до ст. 16  Закону України  “Про статус  депутатів місцевих рад” депутат районної ради Микола Бурлай прозвітував  про свою роботу перед виборцями.

 Головний лікар Кам’янської центральної районної лікарні Костянтин Тамко надав відповіді на питання, які цікавили жителів села.

Начальник відділу Держгеокадастру в Кам’янському районі Руслан Дорошко відповів на запитання жителів щодо земельних відносин та порядку звернень для оформлення земельних ділянок.

Головний інженер Кам’янського управління по експлуатації газового господарства Володимир Скринник проінформував жителів села про проведення робіт по перевірці димовентканалів у кожному домоволодінні та відповів на поставлені йому запитання.

Підсумовуючи вищезазначене, можна зробити висновок, що від активної діяльності виконкомів сільських рад, депутатів, всієї громади якраз і залежить поліпшення стану справ. Але при цьому, голова села повинен бути лідером у всіх починаннях та бути в курсі всіх питань, що стосуються внутрішнього життя територіальної громади.

  • Переглядів: 34