• Укр/Рус/Eng

Зустріч з головою правління Пенсійного фонду України

3 лютого 2016 року в управлінні Пенсійного фонду України Кам’янського району відбулася робоча зустріч з головою правління Пенсійного фонду України Олексієм Зарудним та начальником Головного управління Пенсійного фонду України в Черкаській області Світланою Зінник.
На зустрічі були присутні голова районної ради Сергій Сундуков, перший заступник голови райдержадміністрації Богдан Солошенко, міський голова Володимир Тірон, начальник управління Пенсійного фонду України в Кам’янському районі Черкаській області Олександр Ціперко, депутати місцевих рад, керівники установ та організацій, громадськість району.
Основним для обговорення було порушено питання щодо приєднання управління Пенсійного фонду України в Кам’янському районі до Чигиринського об’єднаного управління Пенсійного фонду України шляхом злиття.
В зв’язку з тим, що в Кам’янському районі практично відсутнє будь-яке сполучення між районними центрами (м.Кам’янка-Чигирин), що в свою чергу призведе до значних незручностей населення, а також, враховуючи те, що на даний час більшість підприємств та організацій реорганізовуються шляхом приєднання до Смілянського району, було запропоновано переглянути Постанову Кабінету Міністрів України від 16 грудня 2015 р. № 1055 «Деякі питання функціонування територіальних органів Пенсійного фонду України» та залишити управління Пенсійного фонду України в Кам’янському районі, або приєднати управління Пенсійного фонду України в Кам’янському районі до Смілянського об’єднаного управління Пенсійного фонду України.
Заслухавши виступи керівників та представників від громадськості району було досягнуто домовленості щодо організації проведення зустрічі в Головному управлінні Пенсійного фонду України в Черкаській області з порушеного питання та обговорити його додатково з метою прийняття відповідного рішення.
Під час робочої поїздки Олексій Зарудний ознайомився з роботою управління Пенсійного фонду Кам’янського району.

  • Переглядів: 90