• Укр/Рус/Eng

План роботи районної ради

П  Л  А  Н

проведення основних заходів районною, міською, сільськими радами

на квітень 2019 року

 

№/№ Заходи Дата проведення Відповідальні

І.СЕСІЯ РАЙОННОЇ РАДИ.

26.04.2019 р.

10.00

Зала

засідань Будинку рад

 

Воробйова О.О.

 

1. Про звіт про виконання районного бюджету за І квартал 2019 рік.
2. Різне.

 

ІІ. ЗАСІДАННЯ ПРЕЗИДІЇ РАЙОННОЇ РАДИ.
1. Про порядок денний та проекти рішень 44 сесії районної ради VІІ скликання. 19.04.2019 р.

09.00

Зала

засідань Будинку рад

 

Воробйова О.О.

 

 

2. Про хід виконання рішення районної ради від 15.12.2017р. № 26-7/VIІ «Про програму зайнятості населення району на  2018-2020 роки».
3. Про хід виконання рішення районної ради від 07.07.2017р. № 20-3/VIІ «Про районну програму «Інноваційні школи Кам’янщини на період до 2020 року».
4. Різне.
ІІІ. ЗАСІДАННЯ ПОСТІЙНИХ КОМІСІЙ РАЙОННОЇ РАДИ.
1. З питань регламенту, депутатської діяльності, етики, зв’язків з об’єднаннями громадян та органами місцевого самоврядування, законності, правопорядку,  боротьби зі злочинністю та антикорупційної політики. 16.04.2019р.

14-00

Бойко Л.В.

Глигало К.Ф.

2. З питань бюджету, соціально-економічного розвитку та інвестицій. 18.04.2019р.

(час уточнюється)

Тетьора Л.М.

Безверхий В.М.

3. З питань роботи господарського комплексу, сільського господарства та земельних відносин, обслуговування населення та соціального розвитку села, розвитку і підтримки підприємництва в районі. 17.04.2019р.

10-00

Бойко В.М.

Безверхий В.М.

 

4. З питань охорони здоров’я та соціального захисту населення. 18.04.2019р.

10-00

Василенко Т.М.

Монзуль Ж.В.

5. З питань освіти, культури, засобів масової інформації, у справах молоді та спорту. 19.04.2019р.

08-00

Толкач М.Г.

Водоп’янова А.І.

ІV. ПРОВЕДЕННЯ НАВЧАННЯ, НАРАД, СЕМІНАРІВ.
1. Міського та сільських голів Воробйова О.О.
2. Секретарів місцевих рад
3. Депутатів районної ради
V. СЕСІЇ ТА ІНШІ ЗАХОДИ ОТГ, СІЛЬСЬКИХ РАД.
1. Кам’янська Сесія 05.04.2019р.

10.00

26.04.2019р.

10.00

Тірон В.І.

Плєшкань А.М.

2. Баландинська Моцар М.М.

Дорда В.В.

3. Грушківська Сесія 24.04.2019р.

14.00

Темний І.Д.

Безверхий В.М.

4. Жаботинська Загальні збори(сходка)

Флярківка (СК)

Жаботино(БК)

19.04.2019р.

09.00

11.00

Плужник Т.А.

Глигало К.Ф.

5. Косарська Душейко Л.І.

Безверхий В.М.

6. Лебедівська Бражник В.А.

Сіроштан О.А.

 

7. Лубенська Макаренко Н.І.

Глигало К.Ф.

8. Михайлівська Максименко В.П.

Луценко Н.А.

9. Райгородська Дяченко В.П.

Монзуль Ж.В.

10. Телепинська Грогуленко В.А.

Безверхий В.М.

VІ. ІНШІ ЗАХОДИ

Особистий прийом громадян
1. Голова районної ради

Сундуков С.О.

05.04.2019р. Соболь Т.В.
13.04.2019р.
2. Керуюча справами районної ради

Воробйова О.О.

10.04.2019р. Воробйова О.О.
27.04.2019р.