• Укр/Рус/Eng

Про районну раду

Районна рада здійснює свою діяльність в межах повноважень визначених Конституцією України, Законів України «Про місцеве самоврядування в Україні», «Про статус депутатів місцевих рад», Регламенту, положень про президію, постійних комісій Кам’янської районної ради  та інших законодавчих актів України.

Діяльність районної ради  проводиться згідно перспективного плану роботи ради до якого входять плани пленарних засідань, президій, постійних комісій. У виконавчому апараті щомісячно складаються календарні плани роботи, відповідно до яких проводяться заходи районної ради та місцевих рад.

Сесійна робота є основною формою діяльності ради. Основні питання, що вносяться до порядку денного сесій, — це питання соціально-економічного й культурно-освітнього розвитку, сфери охорони здоров’я, військового й цивільного захисту, питання управління майном районної комунальної власності, внесення змін до бюджету, питання земельних відносин та інші.  Не менш складною є робота постійних комісій районної ради,  саме на засіданнях постійних комісій депутати опрацьовують проекти програм та рішень, здійснюють контроль за їх виконанням, готують відповідні висновки та рекомендації про зміни чи доповнення

Сайт районної ради створено з метою реалізації політики відкритості та прозорості діяльності районної ради, відповідальності та звітності перед громадою, а також, забезпечення права жителів району на одержання достовірної, об’єктивної і повної інформації щодо роботи органів і посадових осіб місцевого самоврядування. Кожний відвідувач сайту має змогу ознайомитися з регламентом ради, положенням про постійні комісії та про президію ради.